آمریکا میزبان «پنجره روبه‌رویی»

آمریکا میزبان «پنجره روبه‌رویی»
اخبار اخبار انجمن
۱۵ دی ۱۴۰۰

فیلم کوتاه «پنجره روبرویی» ساخته جاوید فراهانی در لیست نامزدهای جشنواره بین‌المللی Archaeology Channel آمریکا قرار گرفت.

 

به‌گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم کوتاه «پنجره روبرویی» به‌نویسندگی و کارگردانی جاوید فراهانی در نوزدهمین دوره  Archaeology Channel International Film Festival آمریکا در لیست نامزدها قرار گرفت.

 

جشنواره فیلم کانال باستان‌شناسی آمریکا (The Archaeology Channel International Film Festival) توسط مؤسسه میراث باستان‌شناسیALI  در آمریکا برگزار می‌شود. ALI سازمانی غیرانتفاعی در اورگان است که برپایه جلوگیری از خسارت به اماکن باستانی که با سرعت نگران‌کننده‌ای در حال انجام است شکل گرفته و معتقد است با استفاده از فن‌آوری ارتباطات مدرن می‌توان به مردم آگاهی دادکه میراث باستان‌شناسی آن‌ها به طور جدی در معرض خطر است و با استفاده از رسانه‌ها به کارآمدترین و مؤثرترین روش‌های ممکن، به پرورش و جلب توجه همگان به میراث فرهنگی انسانی می‌پردازد.

این جشنواره با هدف استفاده از رسانه (فیلم‌ها، اخبار، تفسیرها، برنامه‌های تعاملی و غیره)، رسانه‌های اجتماعی و سایر امکان‌های تلویزیون کابلی و آنلاین، رویدادهای ویژه نمایش فیلم، مشارکت با تهیه‌کنندگان فیلم و برنامه و انتقال پیام اصلی خود در جهت حفظ و ارزش‌گذاری گنجینه باستان‌شناسی انسانی، مسابقه بین‌المللی فیلم سالانه را برگزار می‌کند.

 

عوامل ساخت «پنجره روبرویی»:
نویسنده و کارگردان و تهیه‌کننده: جاوید فراهانی.
مجری طرح: ذبیح‌اله رحمانی.
بازیگران: علی حاجیلو . وحید عبدی.
مدیر فیلمبرداری: حامد بقائیان.
طراح گریم: علیرضا خورشید.
تدوین و اصلاح رنگ و نور: علیرضا احمدی.
طراحی، ترکیب صدا و موسیقی: بهنیا یوسفی.
طراح صحنه و لباس: پیمان منصوری.
طراح پوستر: حمید نصیری
دستیار کارگردان: امیر حسین جاری.
دستیار تصویر: پوریا پروینی.
عکاس: احسان جوکار.
مدیر تولید: مسعود صدیق.
حمل و نقل: مجتبی قرائی
تدارکات: رضا صانعی‌فر

نظرات کاربران

*
*
*