با مشارکت رویداد فیلم کوتاه «تصویر دهم» و انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می‌شود؛

انجمن سینمای جوانان ایران با مشارکت سومین رویداد فیلم کوتاه «تصویر دهم» به مدیریت مجید مجیدی، به مناسبت ایام ماه محرم و صفر، از فیلم‌سازان فیلم کوتاه دعوت به ساخت آثار با محوریت امام حسین (ع)، می‌کند.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، انجمن سینمای جوانان ایران به‌عنوان متولی اصلی آموزش و تولید فیلم کوتاه در کشور و با هدف به تصویر کشیدن ارادت ایرانیان به ساحت مقدس امام حسین (ع) و شرح واقعه کربلا و بیان روایت هایی داستانی و دراماتیک پیرامون امام حسین (ع) پیچینگ ویژه آثار حسینی را با مشارکت سومین رویداد فیلم کوتاه «تصویر دهم» برگزار می‌کند.

بر این اساس، از تمامی فیلم‌سازان و علاقه‌مندان دعوت می‌شود آثاری که با مدت زمان زیر 30 دقیقه در قالب‌های داستانی و مستند خود را با موضوع زندگی و اهداف قیام امام حسین (ع)؛ کرامات و ارادت ایرانیان به ساحت مقدس آن حضرت و واقعه کربلا؛ خرده‌روایت‌های دراماتیک از زیارت امام حسین (ع) و نسبت زائران با اباعبدالله؛ نگاه تبیینی و توصیفی از نهضت حسینی دارند را جهت شرکت در این پیچینگ، از طریق پرتال تولید انجمن سینمای جوانان ایران ارسال نمایند.

انجمن سینمای جوانان ایران و رویداد تصویر دهم به آثار برتر منتخب از میان آثار رسیده، فرصت حضور در پیچینگ و قرار گرفتن در فرایند حمایتی مطابق آیین‌نامه معاونت تولید انجمن و رویداد را خواهند داد.

علاقه‌مندان می‌توانند از روز دوشنبه 20 شهریور ماه تا دهم مهر ماه سال‌جاری و از طریق پرتال تولید production.iycs.ir، نسبت به ثبت‌نام آثار خود اقدام فرمایند.

شرکت کنندگان در این پیچینگ دقت کنند که در هنگام ثبت نام مقابل عنوان فیلم؛ حضور در طرح تولیدات آثار حسینی را قید کنند.

گفتنی است رویداد فیلم کوتاه «تصویر دهم» با مشارکت عتبه مقدس حسینی (ع) برگزار می‌شود.

غلامرضا نعمت‌پور: کیفیت مطلوب آث...
جشنواره تهران گفت‌وگوی بین نسل‌ه...
پوستر شصت‌وهفتمین جشنواره منطقه‌...
فراخوان شرکت در پیچینگ ویژه چهلم...
سینمای کوتاه ژنریک به تنوع در سی...
فیلم کوتاه «دم‌سیاه» آماده نمایش شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *