به همت انجمن سینمای جوانان اردبیل؛
آغاز تولید 3 فیلم کوتاه به طور همزمان در سه ژانر

آخرین اخبار

<span class='entry-second_title' span style='color:#444;font-size:14px;'>به همت انجمن سینمای جوانان اردبیل؛</span><br/>آغاز تولید 3 فیلم کوتاه به طور همزمان در سه ژانر
اخبار اخبار انجمن اخبار دفاتر
۱۳ دی ۱۴۰۱

تولید سه فیلم کوتاه در ژانرهای «پلیسی–جنایی»، «ملودرام»  و «کمدی» در سومین اردوی فیلم‌سازی «ایده تا تولید»، آغاز شد.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، سومین اردوی فیلم‌سازی «ایده تا تولید» انجمن سینمای جوانان ایران به میزبانی استان اردبیل که با هدف تولید سه فیلم در ژانرهای مختلف از روز 9 دی‌ماه و با معارفه شرکت کنندگان افتتاح شد.

بعد از دو روز برگزاری کارگاه تئوری و عملی ایده تا فیلمنامه و انتخاب لوکیشن و بازیگر، روز گذشته دوشنبه 12 دی‌ماه تولید هر سه فیلم در لوکیشن‌های مختلف در استان اردبیل کلید خورد.

تولید هر سه فیلم با تجهیزات و گروه حرفه‌ای متشکل از فیلم‌سازان و پیشکسوتان انجمن سینمای جوانان اردبیل به‌عنوان فیلمبردار، صدابردار، مدیر تولید، دستیاران صدا و تصویر، تدوینگر، بازیگر و… در کنار 15 فیلم‌سازان و 3 استاد صورت می‌گیرد.

مدت زمان فیلم‌برداری برای هر کدام از فیلم‌ها دو تا سه روز پیش‌بینی شده و تدوین این فیلم‌ها که در سه ژانر «پلیسی–جنایی»، «ملودرام»  و «کمدی» تولید می‌شود و پس از اتمام فیلمبرداری و اتمام مراحل پس تولید، روز جمعه 16 دیماه با رونمایی فیلم‌ها در مراسم اختتامیه، سومین اردوی فیلمسازی انجمن سینمای جوانان ایران به کار خود پایان می‌دهد.

 

نظرات کاربران

*
*
*