آغازه دوره آموزش فیلم‌سازی در تربت‌حیدریه

آخرین اخبار

آغازه دوره آموزش فیلم‌سازی در تربت‌حیدریه
اخبار دفاتر
۲۶ آذر ۱۳۹۶

دوره آموزشی فیلم‌سازی انجمن سینمای جوانان  تربت‌حیدریه در سال ٩٧-٩۶ آغاز شد.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، دوره آموزش فیلم‌سازی ۹۷-۹۶ انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر تربت‌حیدریه  طی مراسمی سه‌شنبه ۲۱ آذرماه جاری با حضور محمد حسن‌زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهر، جواد جعفری رئیس انجمن تربت‌حیدریه، باقریان معاون، مربیان و هنرجویان جدیدالورود رسماً کار خود را آغاز کرد.

 در این مراسم، جعفری رئیس انجمن سینمای جوانان تربت‌حیدریه با اشاره به اینکه انجمن سینمای جوانان محل و مرکزی مناسب جهت شناسایی و کشف استعدادهای خلاق و جویای هنر هفتم است، افزود: این دهمین دوره فیلم‌سازی‌است که در طول حیات  یازده ساله دفترتربت‌حیدریه، همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.

در ادامه این برنامه حسن‌زاده ضمن تقدیر از عملکرد انجمن سینمای جوانان این شهر، دفترتربت‌حیدریه را از انجمن‌های فعال شهرستان و حتی استان خواند و اظهار امیدواری کرد که در پایان این دوره شاهد اتفاقات خوبی دراین انجمن باشیم.

لازم به ذکر است، این دوره آموزشی که ویژگی اصلی آن کارگاه محوربودن است، طی ۳۵۴ ساعت شامل آموزش دروس آشنایی با سینما، کارگاه تجربه اول، عکاسی، کارگاه ایده تا فیلم‌نامه، کارگردانی، فیلم‌برداری، نشست فیلم کوتاه و گفتگو، تدوین، صدا، کارگاه تدوین و صداگذاری، کارگاه فیلم‌سازی مستند، کارگاه فیلم‌سازی داستانی، کارگاه فیلم‌سازی تجربه‌گرا و پروژه پایانی برگزار خواهد شد.

 

نظرات کاربران

*
*
*