آرش عباسی در دیدار از دفتر همدان مطرح کرد: آموزش و تولید «استادمحور» در دستور کار انجمن

آخرین اخبار

آرش عباسی در دیدار از دفتر همدان مطرح کرد: آموزش و تولید «استادمحور» در دستور کار انجمن
اخبار انجمن اخبار دفاتر
۰۹ مرداد ۱۳۹۶

مشاور مدیرعامل و مدیر ارتباطات و اطلاع‌رسانی انجمن سینمای جوانان ایران طی بازدید از دفتر همدان با مسؤولان و هنرمندان فیلم‌ساز این دفتر دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، آرش عباسی در نشستی صمیمانه با فیلم‌سازان همدانی گفت: «دفتر سینمای جوانان همدان با بیش از سی سال سابقه یکی از ریشه‌دارترین دفاتر انجمن‌ سینمای جوانان ایران است و استان همدان  از نظر فیلم‌سازی قطب مؤثری به‌شمار می‌آید.»

عباسی افزود: بخش اعتبارات خرید تجهیزات بسیار محدود است و در تلاش هستیم تا بسیاری از این مسائل را با حمایت مراکز فرهنگی از انجمن،  استفاده از توانمندی‌های مدیران و ارتباطات فردی ایشان مرتفع کنیم؛ زیرا اعتقاد و باور داریم همه سرمایه ما پول نیست، بلکه فکر و اندیشه مدیران و هنرمندان ماست.

وی در خصوص مقوله آموزش در انجمن سینمای جوانان گفت: درنظر داریم آموزش انجمن را بیشتر به سمت آموزش و تولید «استادمحور» حرکت دهیم. امسال برگزاری کارگاه‌های تخصصی و ایجاد پاتوق‌های فرهنگی در دفاتر را به جدیت دنبال خواهیم کرد.

در ادامه حبیب‌اله حیدری، مدیرانجمن استان همدان با تقسیم‌بندی وظایف انجمن در راستای آموزش و تولید  اشاره و اظهار داشت: تولید اصل مهم انجمن سینمای جوانان در سال ۹۶ است  و براین اساس تقویت کلاس‌ها، برگزاری کارگاه‌های مختلف آموزشی برای فراگیران، بهره‌گیری از دانش اساتید در حوزه آموزش و حمایت مالی و تجهیزاتی از فیلم‌سازان در دستور کار قرار دارد. 

وی یادآور شد در بخش تولید دفتر همدان در سه ماهه نخست سال‌جاری، ۱۴ اثر نیمه حرفه‌ای و ۳ اثر تفاهمنامه تولید حرفه‌ای ساخته شده است.

همچنین مشاور مدیرعامل انجمن در ادامه بازدید از دفتر همدان  نشست مشترکی با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان  در جهت رفع مشکلات و مسایل فی‌مابین انجمن و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد و طرفین در خصوص رفع مسایل و مشکلات با یکدیگر گفتگو و تبادل نظر کردند.

 

نظرات کاربران

*
*
*