آژانس عکس ایران برگزار می‌کند؛
آثار احسان مهدیان در نگارخانه جوان انجمن سینمای جوانان به نمایش گذاشته می‌شود/ دومین نمایشگاه آژانس عکس ایران با نمایشگاه عکس حج همراه شد

<span class='entry-second_title' span style='color:#444;font-size:14px;'>آژانس عکس ایران برگزار می‌کند؛</span><br/>آثار احسان مهدیان در نگارخانه جوان انجمن سینمای جوانان به نمایش گذاشته می‌شود/ دومین نمایشگاه آژانس عکس ایران با نمایشگاه عکس حج همراه شد
اخبار اخبار انجمن
۲۰ تیر ۱۴۰۱

 

نمایشگاه عکس حج با استفاده از آثار احسان مهدیان در نگارخانه جوان انجمن سینمای جوانان ایران از تاریخ ۲۱ تا ۲۹ تیر ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

 

به‌گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، آژانس عکس انجمن سینمای جوانان ایران از تاریخ سه‌شنبه ۲۱ تیر تا چهارشنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۱ نمایشگاه عکس حج را با استفاده از آثار احسان مهدیان در نگارخانه جوان انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می‌کند.

نمایشگاه عکس حج به مناسبت برگزاری مناسک حج در روزهای گذشته ترتیب داده شده است و عکس‌‌های این نمایشگاه با استفاده از ۳۰ عکس از مجموعه عکس های احسان مهدیان، مدیر دفتر انجمن سینمای جوانان ایران در استان آذربایجان غربی، ساعت ۱۳:۳۰ با حضور مهدی آذرپندار مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران و سیف‌الله صمدیان پیشکسوت عکاسی افتتاح خواهد شد.

این نمایشگاه قبل‌تر در صفحه اینستاگرامی آژانس عکس ایران به نمایش درآمده بود.

نخستین نمایشگاه عکس انجمن سینمای جوانان ایران به همت آژانس عکس ایران سوم خرداد ۱۴۰۱ با عنوان «روایت فتح» به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر در نگارخانه جوان این مجموعه برگزار شده بود.

بازدید برای عموم مخاطبان از تاریخ ۲۱ تا ۲۹ تیر ۱۴۰۱ آزاد است و علاقه‌مندان می‌توانند همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۱۹ به غیر از روزهای تعطیل برای بازدید این نمایشگاه به آدرس میدان ونک، خیابان گاندی، کوچه نوزدهم، پلاک ۲۰، طبقه اول مراجعه کنند.

نظرات کاربران

*
*
*